ENG Mt2 Forum.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

TEPKİMİZİ KOYMAK İÇİN HEPBİRLİKTE..

+2
Crones
Kupa Westa
6 posters

BU ETKİNLİĞE KATILACAKLAR SEÇENEKLERDEN BİRİNİ SEÇSİNLER.

TEPKİMİZİ KOYMAK İÇİN HEPBİRLİKTE.. I_vote_lcap94%TEPKİMİZİ KOYMAK İÇİN HEPBİRLİKTE.. I_vote_rcap 94% 
[ 15 ]
TEPKİMİZİ KOYMAK İÇİN HEPBİRLİKTE.. I_vote_lcap6%TEPKİMİZİ KOYMAK İÇİN HEPBİRLİKTE.. I_vote_rcap 6% 
[ 1 ]

Toplam Oylar : 16

TEPKİMİZİ KOYMAK İÇİN HEPBİRLİKTE.. Empty TEPKİMİZİ KOYMAK İÇİN HEPBİRLİKTE..

Mesaj  Kupa Westa Perş. Haz. 10, 2010 12:49 pm

GMLER ONLİNE OLDUKLARINDA OYUNİÇİ SAYGI ÇERÇEVESİ İÇİNDE TEPKİSİNİ GÖSTERECEK ARKADAŞLAR ARIYORUM.YETKİLİLER BU OYUN KAPANMALARINDAN NE KADAR SIKILDIĞIMIZI,BU DURUMUN SİNİR BOZUCU OLDUĞUNU ANLAMALARI İÇİN BUGUN METİN TAŞI YA DA BOSS EVENTİ SIRASINDA ''GENEL''den VE/VEYA ''Gm'e PM YOLUYLA'' TEPKİLERİNİ GÖSTERECEK DUYARLI ARKADAŞLAR ARIYORUM.
Kupa Westa
Kupa Westa

https://engmt2.yetkinforum.com/profile.forum?mode=editprofile&am

TEPKİMİZİ KOYMAK İÇİN HEPBİRLİKTE.. Empty Geri: TEPKİMİZİ KOYMAK İÇİN HEPBİRLİKTE..

Mesaj  Crones Perş. Haz. 10, 2010 12:52 pm

Katılıyorum Sonuna Kadar.PM Felan Değilde Ben Şey düşündüm Tepkimizi Yan Yana Dizilerek Atıyorum "Oyunun Zırt-Pırt Kapanmalarına Son Verin" Gibi Bir Slogan Bulup Yan Yana Dizilip Pazar Açalım.Atıyorum Herhangibir Oyuncu "Oyunun" Yapsın Pazar Adını.Yanına Birisi Geçsin oda "Zırt" Yazsın.Yanına Birisi Daha Oda "Pırt" Yazsın.Yanına Birisi DAha Oda "Kapanmalarına" Yazsın.Onun Yanına Birisi Daha Geçsin Pazar Adını "Son" Yazsın.Ve Son Olarak Bir Kişi Daha Geçsin Oda "Verin" Yazsın.Daha Etkili Olur Diye Düşünüyorum
Crones
Crones

TEPKİMİZİ KOYMAK İÇİN HEPBİRLİKTE.. Empty Geri: TEPKİMİZİ KOYMAK İÇİN HEPBİRLİKTE..

Mesaj  Kupa Westa Perş. Haz. 10, 2010 12:53 pm

Crones demiş ki:Katılıyorum Sonuna Kadar.PM Felan Değilde Ben Şey düşündüm Tepkimizi Yan Yana Dizilerek Atıyorum "Oyunun Zırt-Pırt Kapanmalarına Son Verin" Gibi Bir Slogan Bulup Yan Yana Dizilip Pazar Açalım.Atıyorum Herhangibir Oyuncu "Oyunun" Yapsın Pazar Adını.Yanına Birisi Geçsin oda "Zırt" Yazsın.Yanına Birisi Daha Oda "Pırt" Yazsın.Yanına Birisi DAha Oda "Kapanmalarına" Yazsın.Onun Yanına Birisi Daha Geçsin Pazar Adını "Son" Yazsın.Ve Son Olarak Bir Kişi Daha Geçsin Oda "Verin" Yazsın.Daha Etkili Olur Diye Düşünüyorum

BUDA OLABİLİR AMA SAYIMIZ AZ OLUR.
Kupa Westa
Kupa Westa

Mesaj  Crones Perş. Haz. 10, 2010 12:55 pm

Birden Çok Slogan Yapabiliriz.Mesela Bir Grupta Şöyle Yazar "GM,GM Duy Sesimizi.Aç Bizim Biricik Serverimizi"Smile
Crones
Crones

Mesaj  Kupa Westa Perş. Haz. 10, 2010 12:56 pm

Crones demiş ki:Birden Çok Slogan Yapabiliriz.Mesela Bir Grupta Şöyle Yazar "GM,GM Duy Sesimizi.Aç Bizim Biricik Serverimizi"Smile

Bugün oyun açılır açılmaz zirh saticisi önünde buluşalım. Ne yapacagımıza karar veririz( Idea ) .
Kupa Westa
Kupa Westa

Mesaj  Crones Perş. Haz. 10, 2010 12:59 pm

Hangi Bayrak?
Crones
Crones

Mesaj  Kupa Westa Perş. Haz. 10, 2010 12:59 pm

Crones demiş ki:Hangi Bayrak?

SARI
Kupa Westa
Kupa Westa

Mesaj  STaVRaN Perş. Haz. 10, 2010 1:01 pm

GUZEL DIYONUZ HOS DIYONUZ AMA OYUN ICINDE TOPLANAMIZ COK ZOR SAGTEN SAYIMIZ COK AZ VE BIRIMIZ SARI DIGERIMIZ KIRMIZI OBURUMUZ MAVI BAYRAKLARDA TOPLASIP PAZAR KURMAMIS COK ZOR AMA OLMUCAK BISEY DEGIL OLA BILIR OLSADA GUZEL OLUR AMA SOYLE BI DURUM VAR BIZ BUNU YAPSAK GM GENE KAYDA ALMAZSA Question Question Question Question

LONCA : StereoLoVe
NİCK : STaVRaN
KRALLIK : ChunJo
STaVRaN
STaVRaN

Mesaj  Crones Perş. Haz. 10, 2010 1:03 pm

O Zaman Birkaç Hafta Oynamayarak Yani Sayımızı Azaltarak Tepkimizi Koyabiliriz.
Crones
Crones

Mesaj  Kupa Westa Perş. Haz. 10, 2010 1:05 pm

umitcan_26 demiş ki:GUZEL DIYONUZ HOS DIYONUZ AMA OYUN ICINDE TOPLANAMIZ COK ZOR SAGTEN SAYIMIZ COK AZ VE BIRIMIZ SARI DIGERIMIZ KIRMIZI OBURUMUZ MAVI BAYRAKLARDA TOPLASIP PAZAR KURMAMIS COK ZOR AMA OLMUCAK BISEY DEGIL OLA BILIR OLSADA GUZEL OLUR AMA SOYLE BI DURUM VAR BIZ BUNU YAPSAK GM GENE KAYDA ALMAZSA Question Question Question Question

ALMAZSA CİKİME KADAR YOLU VAR . BAŞKA SERWER MI YOK BİZİM GİBİ 7/24 pc basında duran OYUNCULARA. KENDİLERİ BİLİR ÇOKTA TINN lol!

En son Kupa Westa tarafından Perş. Haz. 10, 2010 1:10 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kupa Westa
Kupa Westa

Mesaj  STaVRaN Perş. Haz. 10, 2010 1:10 pm

ORASI OYLE AMA BI ADAM GIBI SERVERA BAGLANMAK VAR 2 SENE PVS PARASI VERILDI DIOLAR MAGDEM 2 SENE PARASI VERILDI ILGILENSINLERKI BIZDE DUZGUN OYUNUMUZU OYNUYALIM 2 SENE BURDA KALAKIM REKLAMIZI YAPALIM :S BN ŞAHSEN BURDAN EDITLI ITEM ALMAYA KORKUYORUM TAMM 15 20 TL FAZLA BISEY DEGIL AMA BUNLAR BOYLE YAPIP BN BUNLARI ZENGIN ETMEK ISTEMIYORUM HEA SERVER DUZELSIN 40 50 TL OLSA BILE GIDER ALIRIM HIC SORUN DEGIL VE AYRICA BU SERVERI BEYENMEDIK BASKA SERVERE O SERVERE BEYENMEDIK HADI BASKA SERVERE BOYLE BOYLE YAPA YAPA COK CAN SIKICI OLUR AMA GENEDE KATILYORUM BOYLEDE OYNANMAZ OYUN OYUNDA ADALETSIZLIK COK SAYGISIZLIK COK ILGISIZLIK COK VS. VS. DAHA SAY SAY BITMEZ AMA BI YERDE SABIT KALMAK ISTIYORUM ISTIYORUZZ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

LONCA : StereoLoVe
NİCK : STaVRaN
KRALLIK : ChunJo
STaVRaN
STaVRaN

Mesaj  Labirent Perş. Haz. 10, 2010 1:25 pm

Kupa Westa demiş ki:ALMAZSA CİKİME KADAR YOLU VAR . BAŞKA SERWER MI YOK BİZİM GİBİ 7/24 pc
basında duran OYUNCULARA. KENDİLERİ BİLİR ÇOKTA TINN lol!

Aynen katılıyorum.Evet i işaretledim ama daha değişik bi uygulama bulmalıyız.10 kişi oyuna girmesek bişi olmaz.Pazar açsakta adam bizemi bakıcak.Çok değişik bişi bulmalıyız ve çok etkili.

umitcan_26 demiş ki:ORASI OYLE AMA BI ADAM GIBI SERVERA BAGLANMAK VAR 2
SENE PVS PARASI VERILDI DIOLAR MAGDEM 2 SENE PARASI VERILDI
ILGILENSINLERKI BIZDE DUZGUN OYUNUMUZU OYNUYALIM 2 SENE BURDA KALAKIM
REKLAMIZI YAPALIM :S BN ŞAHSEN BURDAN EDITLI ITEM ALMAYA KORKUYORUM
TAMM 15 20 TL FAZLA BISEY DEGIL AMA BUNLAR BOYLE YAPIP BN BUNLARI ZENGIN
ETMEK ISTEMIYORUM HEA SERVER DUZELSIN 40 50 TL OLSA BILE GIDER ALIRIM
HIC SORUN DEGIL VE AYRICA BU SERVERI BEYENMEDIK BASKA SERVERE O SERVERE
BEYENMEDIK HADI BASKA SERVERE BOYLE BOYLE YAPA YAPA COK CAN SIKICI OLUR
AMA GENEDE KATILYORUM BOYLEDE OYNANMAZ OYUN OYUNDA ADALETSIZLIK COK
SAYGISIZLIK COK ILGISIZLIK COK VS. VS. DAHA SAY SAY BITMEZ AMA BI YERDE
SABIT KALMAK ISTIYORUM ISTIYORUZZ Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

Dediklerinin hepsine katılıyorum.Bende WeAreLeqenD e bir katkıda bulunmak isterim ama içimdende gelmiyor.15 TL çok büyük bir para değil evet,3 gün para biriktirsem yetiyor.Biriktirmemede gerek yok.Neyse ama işte derdim para değil derdim paranın onlara gitmesi.Ne bilim devlet hazinesine katkıda bulunsun Very Happy 15 TL başka ihtiyacı olan birine gitsin item bana gelsin Very Happy Oyunu bir gün kapatıp bir gün açan GM ve TL'lere değil.Arkadaşım kendisi VPS açmış GM olarak çağırdı bayağı bir adam var droplar açık diyor gitmedim.Gitsem bırakıcaktım Eng'yi.Reelden bir arkadaşımın oyundaki eşinin gm olduğu servere gidicektim gitmedim Eng yi bırakmiyim diye.Eng de kalıcı olmayı hedef haline getirdim ama işte oyun kapanıp duruyor.Bu nedenlede birşey almak içimden gelmiyor.
Labirent
Labirent

Mesaj  FelixJeageR Cuma Haz. 11, 2010 10:34 am

Mtn2 trye cok para yatırdm orda adam gıbı oynuyoduk azda olsa ama buraya 5 kurus para yatırmam ne olcgı blli deil oyuna oynamk ıcın pcnn basına oturdugmda .... yazısını gormkten cok sıkldm baska pvp srver bilen arkaslarm varsa bana ozlden msj atarlarsa sevnrnm bu server harbiden SIKTI...!
FelixJeageR
FelixJeageR

Mesaj  schhh Cuma Haz. 11, 2010 6:54 pm

iyi güzel diyorsunuz. fakat oyuna girdiğimizde herkes bunları unutuyor.. Dün de böyle olmuştu bir girdim herkes oyunda .. "Alttan Yaziyorum Gm Bu Oyun Hep Böyle kapaLi mi kalacak " kimse sesini cikarmiyor. Diyorum " beyler ne zaman acildi oyun " 1 dk önce diyorlar.. Yani oyuna girince herkes keyfine bakiyor. bu iş böyle giderse başka bir serverda buluşuruz olur biter .. TEPKİMİZİ KOYMAK İÇİN HEPBİRLİKTE.. Icon_wink
schhh
schhh

- Similar topics