ENG Mt2 Forum.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KÖTU SERVAR HERKEZ BAKSIN OKUSUN LTFFF

+2
AteS
mex
6 posters

KÖTU SERVAR HERKEZ BAKSIN OKUSUN LTFFF Empty KÖTU SERVAR HERKEZ BAKSIN OKUSUN LTFFF

Mesaj  mex Paz Haz. 13, 2010 5:03 pm

ILK BASDA GM Leqend DEN OLMAK UZERE BUTUN ENGMT2 OYNUYAN ARKDASLARDA ÖZUR DILERIM AMA BN BOYLE OYUNUN TAAA GELMISINI GECMISINI SIKEYIM BOYLE OYUN BOYLE GM MI OLUR BACISINI SIKEYIM SABRAYYIM SABRATTIM EN SONUNDA PATLADIM O C GM ARKADASLARINI MAVILERI TUTUYOR 4 GUNDEN BERI ITEM ALICAM YAZIYORUM MSN DEN CVP BILE VERMIYOR DÖLUN OGLU KAC GUNDEN BERI UGRASTIRIYOR 1 LW KILICLA 300 K VURAN VAR BUNLARA YARDIM EDIYOLAR DIGER USERLERE YARDIM ETMYILAR SENIN BELANI SIKEYIM SIZIN YAPCAGINIZ OYUNU SIKEYIM OYUN GECE KAPANIYOR KITLENIYOR EVANT YAPILMUYOR COGU KISIYE SAGLAM EDITI ITEM VERIRKEN COGUNA KOTU EDIT VERIYOR SENIN YAPICAGIN ISINI SIKEYIM BI BOKDAN CAKMIYOR GECMIS OYUN KURUYOR BELANI SIKEYIM SENIN BAK SIZE DAHA NELER YAPICAM SITENIZI COKERTICEM BN YAPAMAZSAM PARASINI VERICEM HACKIR BULUCAM ONA YAPTIRCAM OYUNU VIRUS TROJEN GONDERTICEM ZINDAN EDICEM SIZE ZINDAN GORURSUN SEREFSIZ OGLU BELANI SIKICEM DAHA DURUNNNNN

mex

KÖTU SERVAR HERKEZ BAKSIN OKUSUN LTFFF Empty Geri: KÖTU SERVAR HERKEZ BAKSIN OKUSUN LTFFF

Mesaj  AteS Ptsi Haz. 14, 2010 12:28 pm

haklısında küfür etmen gerekmez
AteS
AteS

KÖTU SERVAR HERKEZ BAKSIN OKUSUN LTFFF Empty Geri: KÖTU SERVAR HERKEZ BAKSIN OKUSUN LTFFF

Mesaj  ercan Ptsi Haz. 14, 2010 3:07 pm

AteS demiş ki:haklısında küfür etmen gerekmez

si kerim gm yi

ercan

KÖTU SERVAR HERKEZ BAKSIN OKUSUN LTFFF Empty zannedersem gmler 18 19 yaslarında

Mesaj  x Ptsi Haz. 14, 2010 3:29 pm

ileriyi goremeyenler 2 sene sozlesmemiz var dediler ama hesabı yapamadılar oyuncuları mutlu edemedıler editi basan oyun oynuyo 50 tllık kontur yatırdınmı senı cok zor 1 2 kısı yatırıyo swde demekke 100 tl versen gec arkama dicekler bunnar

x

Mesaj  ercan Ptsi Haz. 14, 2010 3:31 pm

x demiş ki:ileriyi goremeyenler 2 sene sozlesmemiz var dediler ama hesabı yapamadılar oyuncuları mutlu edemedıler editi basan oyun oynuyo 50 tllık kontur yatırdınmı senı cok zor 1 2 kısı yatırıyo swde demekke 100 tl versen gec arkama dicekler bunnar
tebrik ederim haklısın a q affraid

ercan

Mesaj  RevolveR Ptsi Haz. 14, 2010 9:00 pm

illa mal mal konusucaksiniz dmi.. ne sabirsiz adamlarsiniz.. pwp acildi buda size kapak olsn Wink
RevolveR
RevolveR

Mesaj  STaVRaN Ptsi Haz. 14, 2010 9:19 pm

pvp acıldımı hanı nıe ozamn oyuna gırerken baglantı hatası dıyor 10 dakkalıgına acılıyor ve gırdım dıe sevnıyomusun Very Happy
STaVRaN
STaVRaN

Mesaj  RevolveR Ptsi Haz. 14, 2010 9:22 pm

Işınlayıcı vb. düzenlemesi yapılıyor büyük ihtimal.. Sonuc olarak acıldı,sadece girişler kapalı.. Siteden takip edersen karamsar bakmazsın olaya.. Wink
RevolveR
RevolveR

Mesaj  STaVRaN Ptsi Haz. 14, 2010 9:28 pm

SAGTEN SITEDEN BAKIYORUM AMA GUZEL KARDESIM SITEYE GUVEN OLMUYOR SITEDE KAPALI GOZUKURKEN OYUNA GIRIS YAPA BILDIGIMIZ GUNLERIDE BILIYORUM Wink DEREYI GORMEDEN PACAYI SIVAMAMAK LAZIM SW ACILDI DIEYE HMN SEVINMEMEK LAZIM Wink
STaVRaN
STaVRaN

Mesaj  RevolveR Ptsi Haz. 14, 2010 9:31 pm

haklısın Wink
RevolveR
RevolveR