ENG Mt2 Forum.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Editliler hakkında

Editliler hakkında Empty Editliler hakkında

Mesaj  Labirent Ptsi Haz. 14, 2010 2:39 pm

Arkadaşlar tamam gelip editiyle bize girmesi çok hoş birşey değil.Bu kılıçla 300 k vuranlar için demiyorum bunu sadece editli item alıp gelenler için söylüyorum.Ama hoş birşey olmasada bu onun hakkı.Oyunda birinin ismi "pembe" yazıyorsa o düşmandır.Adam kendi ülkesinde düşman bulamayınca pvp de açamayınca(diyelim arkadaşça olmak istiyor) geliyor diğer ülkelere dalıyor.Bunda kötü birşey yokki.Geçen adamın birini gördüm editli adam geldi buna bir iki kılıç salladı.Kendisinin üstünde dolunayla ejderha plaka zırh var.Adamda zehir vardı sanırsam yattı neyse bu sonra adamın anasından bi başladı..Yok Turkcell VINN takarmış 3G teknolojisiyle kablosuz bilmemneyaparmış Editliler hakkında Icon_biggrin başladı sövmeye.Yazık ya..Adamın parası var almış sizene kardeşim bundan ?

Ha bide editli olanları dışlama var ona hiç girmek istemiyorum..

Tabi yinede TL ve GM ye acayip sinirleniyorum.Madem parayla item satıckasın oraya banka hesap numarası koy,bizde para yatıralım.Ha tabi 13-14 yaşında hesap no yok kontörle alınması gerekiyo.O zaman messenger aç.Hadi açmıyosun o zaman oraya kontörün gönderileceği adresi yaz.Form yap koy oraya istediği itemdeki soruları vesaire sorsun sende özel mailinden bak.Bin tane yöntem var bu engmt2 nin yönetimi şuanki haliyle bana verilse kimin gıkı çıkıyor bakalım adam 300 k vuruyo msn aç vesaire diye.Ama işte ..
Editliler hakkında Suspect
Labirent
Labirent

- Similar topics